Ons team

Kinderen een goede basis meegeven in het leven is een verantwoordelijkheid die we bij de Sint Adelbertusschool niet lichtvaardig opnemen. Onze leerkrachten zijn er elke dag gedreven mee bezig. Met onze leerlingen vormen we een bont gezelschap met ieder zijn eigen expertise, talenten, vaardigheden, inbreng en kleur.

Lees verder
Sluiten

Ons team

De Sint Adelbertusschool is een grote school met een groot team. Dat heeft als voordeel dat wij veel kennis in huis hebben en er ook veel aan doen om die kennis uit te wisselen. Ons team is voortdurend in beweging om het onderwijs aan te laten sluiten op de moderne tijd.

We hebben coördinatoren benoemd die rond bepaalde onderwijsthema’s zich verdiept hebben en voor hun collega’s aanspreekpunt en vraagbaak zijn. Klik hier voor meer informatie.